Darbnīca un veikals

Darbnīcā izgatavoju mākslinieciskus, funkcionālus trauku no akmens masas un porcelāna. Lielākoties tie radīti uz podnieka virpas, jo tā viennozīmīgi ir mana relaksācija. Lielu uzmanību veltu rotu izgatavošanai no porcelāna un tos atradīsiet dažādās krāsās un formās Kārsavas ielā 4, Preiļos.

Manus traukus raksturo košums un funkcionalitāte, tie sadalījušies piecās pamatkolekcijās, eksotiskā "Āfrika", tirkīza zilā "Jūra", klasiskās un vintāžas "Zilās puķītes" kā arī ēdiena krāsas izceļošā sērija "Pelēks", kā arī matēti baltā ar bronzu - UPE. Visi šie trauki radīti no akmens masas, kuru rakturo materiāla blīvums un izcilā kvalitāte. 

Keramiķe Kristīne Nicmane

Ekskursijas

Laipni aicināti izzināt keramikas radīšanas procesu caur Jašas podu darbnīcu! 

Jašas podi ir moderna keramikas darbnīca Latgalē, kura lepojas ar savām 6 apdedzināšanas krāsnīm, tajā skaitā melnās keramikas malkas cepli, Raku krāsni, 3 elektriskajām krāsnīm un vienu specializēto juvilierikas krāsniņu! Darbnīcā strādāju ar akmens masu un porcelānu, tos apdedzinot īpaši augstās temperatūrās, lai iegūtu maksimāli labus rezultātus. 

Jašas podi atrodami divās adresēs, ikviens laipni aicināts iegriezties Jašas podu veikalā-darbnīcā Preiļu centrā, Kārsavas ielā 4, kur iespējams iegādāties gan auskarus, gan traukus, vērot virpošanas procesu. Darbīca aprīkota un paredzēta no 3-12 cilvēku lielām grupām, lai piedalītos veidošanas procesā. 

Aizkalnē aicināti tūristi no 20-40 cilvēkiem, vasaras sezonā,  lai baudītu sakoptas un gaumīgas viensētas šarmu, iebristu zālē ar basām kājām un iedvesmotos lauku atdzimšanas kustībā. 

Aizkalnē notiek svarīgākie keramikas procesi, māla pārstāde, glazēšana un apdedzināšana. 

Jaunums! Profesionālas konsultācijas keramiķiem, kuri vēlas atvērt savu darbnīcu, bet nezina, kādas iekārtas vai aprīkojums nepieciešams. Kā izvēlēties un nepazust lielajā piedāvājumā? Kādus Eiropas vai pašvaldības projektus iesaistīt savas idejas īstenošanā? Kā iekārtot darbīcu, lai strādātu maksimāli efektīvi? Piesakies uz konsutāciju un es Tev ieteikšu labāko!Porcelāna auskari

Porcelāna auskari darbīcā tiek veidoti no pagājušās vasaras, tie ir krāšņš aksesuārs ikdienā un svētkos. 

Auskari ir viegli, aizdarēm izmantoju visdažākos materiālus un formas, hipoalerģiskais tērauds nagliņauskariem, apzeltīts un apsudrabots misiņš, kā arī "gold filled" aizdares. Visas aizdares ir hipoalerģiskas, taču, ja ir bižutērijas nepanesamība - jāvadās pēc sajūtām. 

Pasūtītos auskarus mainu vai veicu naudas atgriešanu divu nedēļu laikā, tāpēc, ja saņemtie auskari jebkādu iemeslu dēļ neder, lūdzu sazinies ar mani laicīgi. Tie nedrīkst būt nēsāti, kā arī jābūt oriģinālajam iepakojumam. 

Piegāde auskariem ir 3EUR ar Omniva pakomātiem, ja vēlies skaisto Jašas podu maisiņu dāvināšanai pie piegādes izvēlies  - Piegāde + dāvanu iepakojums . 

Lai skaisti un priecīgi, Kristīne!